KONST / Litografier / Färglitografi 13327049
nr 1332 7049
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, -86,15,5x23 cm. Signerad
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:17:15
8/6 14:44:24
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant